test demence

30. ledna 2011 v 8:14 | jaja
TEST DEMENCE: ( neberte to moc vážně :-DD )
Cvičení mozku je stejně důležité jako cvičení svalů. V procesu stárnutí je důležité udržovat mysl v pohotovosti. Pokud ji nepoužíváš, ztratíš ji. Tady je cesta, jak změříš ztrátu nebo udržení inteligence. Ber tento test jako určení zachování tvé inteligence. Mezery jsou na to, aby jsi neviděl správné odpovědi dřív než sám odpovíš. Přemýšlej, je to jednoduché. OK, uvolni se a začni:
1.) Co se dává do toasteru?
#
#
#
#
#
#
#
Odpověď:
"Chléb". Pokud jsi řekl "toast", vzdej to a dělej něco jiného... Pokus se neublížit si. Pokud jsi řekl "chléb", postup k druhé otázce.
#
#
2.) Řekni nahlas 5x "milk". Potom "milk" hláskuj. Otázka - co pije kráva?
#
#
#
#
#
#
#
Odpověď:
Kráva pije "vodu". Pokud jsi řekl "mléko" nebo "milk", nepokračuj další otázkou. Tvůj mozek je vystresovaný a mohl by se přehřát. Zabav s čtením vhodné literatury, jako například Čtyřlístek nebo Mateřídouška. Pokud jsi řekl "vodu", přejdi ke třetí otázce.
#
#

3.) Před dvaceti lety letělo letadlo ve výšce 20,000 stop nad Německem (vzpomeň si, jak tehdy bylo Německo politicky rozdělené na západ a východ). V každém případě během letu vypadly dva motory. Pilot, uvědomující si, že ostatní motory také nevydrží, zahájil nouzové přistání, ale stroj se nešťastně zřítil na území nikoho mezi Východem a Západem. Kde bys pochoval ty, co přežili - ve Východním nebo v Západním Německu?
#
#
#
#
#
#
#
Odpověď:
Ty, co přežili přece nikam nepochováme. Pokud jsi řekl cokoliv jiného, jsi nejspíš dement a měl bys přestat. Pokud jsi řekl "nepochováme je nikam", přejdi k poslední otázce.
#
#
4.) Bez kalkulačky - řídíš autobus z Londýna do Milford Haven. V Londýně nastoupí 17 lidí, v Readingu 6 vystoupí a 9 pristoupí. Ve Swindonu 2 vystoupí a 4 nastoupí. V Cardiffu vystoupí 11 lidí a 16 nastoupí. Ve Swansea vstoupí 3 a 5 nastoupí. V Carmathene 6 vystoupí a 3nastoupí. Pak dorazíš do Milford Havenu. Jak se jmenuje řidič? Odpověz nahlas!
#
#
#
#
#
#
#
Nepamatuješ si svoje vlastní jméno? Jsi to TY!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama